Doktorandi

 Doktorandi ÚČLK v akademickém roce 2017/2018

 

Dějiny české literatury a teorie literatury
Jméno studenta E-mail Ročník
Klára Čermochová (Zindulková) klara.cermochova@seznam.cz 4.
Jakub Felcman felcman@volny.cz 8.
Ondřej Hanus hanus.ondrej@gmail.com 6.
Petra Hesová petra.etcetera@centrum.cz 7.
Hana Hříbková Hana.Hribkova@seznam.cz 6.
Jana Kantoříková jana.kantorik@gmail.com 7.
Markéta Kittlová (Kozáková) marketa.kittlova@seznam.cz 3.
Lucie Koryntová luciekoryntova@gmail.com 6.
Marta Ljubková ljubkova@seznam.cz 8.
Lucie Malá mallucie@gmail.com 2.
Hana Nichtburgerová hnichtburgerova@gmail.com 1.
Jan Pospíšil janpospisil@hotmail.com 6.
Martin Pšenička marpsen@gmail.com 6.
Markéta Řadová Holanová holanova.marketa@gmail.com 8.
Gaia Seminara gaia.seminara@uniroma1.it 2.
Jakub Sichálek jakub.sichalek@email.cz 7.
Štěpán Sirovátka stepan.sirovatka@seznam.cz 6.
Šárka Sladovníková (Vlasáková) sarka.sladovnikova@gmail.com 2.
Olga Słowik olga.slowik.olga@gmail.com 3.
Ladislava Součková Linhartová lada.souckova@seznam.cz 2.
Hana Šimková (Enderlová) simkovahana87@gmail.com 7.
Tereza Šnellerová snell.te@seznam.cz 4.
Tomáš Vučka tomas.vucka@seznam.cz 6.
Obecná a srovnávací literatura (komparatistika)
Jméno studenta E-mail Ročník
Tatiana Ďuricová t.duricova@gmail.com 4.
Jakub Hankiewicz hanki@imh.cz 1.
Johana Heřmánková (Borovanská) johana.hermankova@gmail.com 1.
Miluše Janišová (Limpouchová) milaj@email.cz 2.
Jiří Jelínek jiri.jelinek87@seznam.cz 4.
Jan Kolář jakolar@email.cz 4.
Olga Kovaříková olga.kovarikova@gmail.com 4.
Šárka Ledinská Sarka.Ledinska@seznam.cz 6.
Klára Macháčková maklara318@gmail.com 1.
Iwona Matuszkiewicz (Mesjasz) antonim@onet.eu 4.
Světlana Ondroušková svetlana.ondrouskova@gmail.com 5.
Olga Pavlova olga@czechcore.cz 7.
Ondřej Pomahač yceev@seznam.cz 7.
Vera Pyanzina vera.pyanzina@gmail.com 2.
Andrea Raušerová andrea.rauserova@seznam.cz 1.
Josef Řídký ridky.josef@gmail.com 5.
Alena Snelling (Zelenková) zelenkovalena@gmail.com 2.
Jiří Soukup jiri.soukup@gmail.com 8.
Klára Soukupová kl.soukupova@seznam.cz 6.
Michal Špína schpina@centrum.cz 7.
Michal Švec michal.svec.cz@gmail.com 2.
Pavlína Tassanyi (Tvrdá) tvrda.pavlina@seznam.cz 2.
Jaromír Typlt popokatetyplt@gmail.com 1.

 

Úvod > Ústav > Lidé > Doktorandi