Všechny studenty (Bc. i NMgr.) učitelských oborů zveme ke „stolům“: pravidelnému neformálnímu setkávání k didaktice literatury a souvisejícím školským tématům. Štamtiš je otevřen nejen studentům učitelství českého jazyka a literatury pro střední školy, ale i studentům bakalářského programu se zaměřením na vzdělávání, našim absolventům i fakultním učitelům – tedy všem, kteří chtějí společně reflektovat témata učitelského povolání a přípravy k němu. Setkání se budou od září konat zpravidla třetí úterý v měsíci, nejbližší setkání se tedy odehraje 18. října v 19:00 – a to v Týnské literární kavárně (Týnská 6). Pokud chcete dostávat e-mailová upozornění na konající se štamtiš – anebo chcete předeslat, která témata byste rádi na setkání otevřeli –, můžete využít tento formulář.