Kulatý stůl „Město a literatura“

Centrum medievistických studií – Filosofický ústav AV ČR, v.v.i., Ústav české literatury a komparatistiky Filozofické fakulty Univerzity Karlovy a Katedra bohemistiky Filozofické fakulty Univerzity Palackého si Vás dovolují pozvat na pracovní zasedání, pořádané v rámci programu Strategie 21/23 – Město jako laboratoř změny.

Město a literatura

KULATÝ STŮL

Akademické konferenční centrum, Husova 4a, Praha 1.

8. 11. 2022
10.00–13.00

Jednání u kulatého stolu se zúčastní Blanka Činátlová, Jan Dobeš, Erik Gilk, Miloš Havelka, Tomáš Havelka, Josef Hrdlička, Matouš Jaluška, Lucie Merhautová, Ladislav Nagy, Martin Nodl, Vojtěch Pelc, Vítězslav Sommer, Monika Sybolová, Martin Šorm, Jan Wiendl.

Po jednání následuje oběd formou rautu.

Kontakty na organizátory: Martin Nodl, nodl@centrum.cz; Jan Wiendl, Jan.Wiendl@seznam.cz; Erik Gilk, erik.gilk@upol.cz.